رهسا باران

 

آیا شیرپوینت در سازمان شما راه اندازی شده است ولی اشکالات کوچک و بزرگی دارید؟
آیا نیازمند مشورت با یک گروه حرفه ای، با تخصص و آگاهی عمیق از فناوری شیرپوینت هستید؟
آیا کاربران در سازمان شما نیاز دارند اشکالات خود را در استفاده از فناوری گسترده شیرپوینت از یک تیم تخصصی شیرپوینت سوال کنند؟
آیا مدیر سیستم شما نیاز دارد همواره یک تیم تخصصی شیرپوینت با تجربه‌ی کار جهانی در کنار ایشان و پاسخگوی سوالات احتمالی ایشان باشد؟
 

سهولت و کارآمدی بیشتر برای کسب و کار شما هدف طراحی رهسا باران است.

 

رهسا باران،‌ ارایه خدمات پشتیبانی تخصصی در محیط رهسا آسمان می باشد. نگهداری زیرساخت و تضمین پایداری و کارایی شیرپوینت شما به عهده رهسا آسمان و خدمات مشاوره ای و تخصصی برای سفارشی سازی و پیاده سازی نیازهای شما به عهده رهسا باران می باشد. رهسا باران به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان ما در رهسا آسمان و برای سرعت بخشیدن به روند پیاده سازی نیاز های مشتری طراحی شده است.  
پس از خریداری خدمات رهسا باران یک محیط اختصاصی برای شرکت شما در "رهسا باران"، پرتال مشتریان راهکارخلاق  اختصاص می‌یابد که شما از طریق این محیط می توانید درخواست ها و سوالات خود را به تیم رهسا باران ارسال نمایید و کارشناسان ما نیازهای شما را به صورت موردی و یا ساعتی پاسخگو می باشد و شما می توانید از وضعیت فعالیت های انجام شده توسط کارشناسان راهکار خلاق آگاه شوید

رهسا باران خدمات سفارشی سازی و مشاوره ساعتی برای پیاده سازی نیاز های خاص مجموعه شما در محیط رهسا آسمان می باشد. شما با خرید خدمات رهسا باران، یک تیم حرفه ای و متخصص از کارشناسان نرم افزار و مهندسی صنایع در اختیار دارید که نیازهای خاص مجموعه شما را در محیط رهسا آسمان سفارشی سازی می کنند.